witam,
mam dwie takie karty, czy ktos ma moze DOBRY driver do w98, xp, linuxa?
jest to wersja combo, opisana jako 3C509 bez zadnych "d" "b", itp
jak to wogole zainstalowac?
to calkiem fajne karty podobno byly,
mam dwie takie karty, czy ktos ma moze DOBRY driver do w98, xp, linuxa?
jest to wersja combo, opisana jako 3C509 bez zadnych "d" "b", itp
jak to wogole zainstalowac?
to calkiem fajne karty podobno byly,