Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pomocy mam radio Blaupunkt Paris RCR42

marcinjan 25 Apr 2006 18:00 1415 7
    marcinjan
    Level 11  
    Witam!! Mam radio Blaupunkt Paris RCR42 niestety pomyliłem się w pisywaniu kodu i to 3 razy ;( czy mogę to jakoś zrobić ale w sposobach domowych?? I jeszcze jedno pytanie czy ktoś wie jakie są wszystkie te wyprowadzenia w gniazdach?? Bo są dwie kostki. Dzięki za pomoc !!
    SlaweK
    Level 43  
    Wystarczy zostawić na godzinę włączone w aucie na włączonym zapłonie. A co do kostek to są standardowe, znajdziesz na www.studio24.prv.pl

SławeK
    marcinjan
    Level 11  
    Dzięki za rade ale radio zostało już odłączone od autra;( I miałem je podłączone tak na 3 godzinki pod zasilacz 12V i nic. dodatkowo wyczytałem że można je włożyć do zamrażaeki ale to też nie pomogło
    Gienek
    Level 37  
    Ale może zapomniałeś, że dwa styki dolnego gniazda należy podłączyć do +12V. Bez tego radio nie odblokuje się.
    binis
    Level 22  
    A nie pomyślałeś marcinjan o mikrofali ?. Gdyby GŁUPOTA miała skrzydła to by mogła latać.
    SlaweK
    Level 43  
    Są dwa twierdzenia. Jak wszystkie sposoby zawiodą to przeczytaj instrukcję a drugie to Jedyny Bóg zrobił co mógł a teraz trzeba fachowca.

SławeK
    pkhenr
    Level 32  
    jak znasz kod a nie przeziębiło się w zamrażarce to na dwóch plusach -włączone po godz ma puscić -pozwolić
    marcinjan
    Level 11  
    Dzięki wszystkim za pomoc ale to i tak nie pomogło ięc radio do fachowca idzie