Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

citroen c3 lampka check engine

25 Kwi 2006 23:02 5563 13
  • Poziom 14  
    zapalila sie bo pierwszy wtryskiwacz stracil przejscie, po wymianie wtryskiwacza autko jezdzi normalnie a lampka nadal swieci... nie pomaga zdjecie klemy z akumlatora, jest na nia inny sposob ? auto 1.4 2003r.
  • Pomocny post
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Pod tester diagnostyczny.
  • Poziom 14  
    czy tylko tester zgasi lampke ? czy moze jeszcze cos jest uszkodzone i dlatego swieci...
  • Poziom 28  
    pathfinder napisał:
    czy tylko tester zgasi lampke ? czy moze jeszcze cos jest uszkodzone i dlatego swieci...

podłączając tester dowiesz się czy nie ma innych usterek zapisanych w pamięci ECU
  • Poziom 25  
    Tylko testerem mozna wykasowac blad.Zatem do diagnosty...
  • Poziom 10  
    czy to prawda, że w c3 można wykasować błędy tylko określoną ilość razy ?
    znajomemu kasowali i powiedzieli, że pozostało 21 kasowań

pytam z czystej ciekawości
    jesli to jest głupie pytanie to sory
  • Poziom 15  
    u mnie w Kts'ie też odlicza liczbe kasowan w nowych francuzach.To nie jest głupie pytanie.
  • Poziom 12  
    a czy to będzie głupie pytanie jeśli zapytam : "a co po tych 22 kasowaniach?"
  • Spec od samochodów
    Po 22 zostało jeszcze 28 razy ...

Pozdrawiam.
  • Poziom 12  
    Możesz mi to wytłumaczyć ? skoro producent zrobił ograniczenia(nie wiem po co) do 22 razy to zrobił to w jakimś celu ...
  • Poziom 10  
    a co się dzieje po tych 50 kasowaniach ?
  • Poziom 14  
    nic sie nie dzieje pojawia sie komunikat historia zapelniona a kts nawet tego nie zauwazy mozna kasowac do bolu i lez ....
  • Poziom 2  
    jeśli przeprowadzisz zdalne programowanie z poziomu diagnoskopu serwisowego to możesz dalej pracować do 50 razy przy kasowaniu defektu