logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Pralka Polar GRACJA PDG585 - brak reakcji po włączeniu, możliwy problem z programatorem?

omen_s 26 Kwi 2006 19:50 3887 5
REKLAMA
  • #1 2564480
    omen_s
    Poziom 19  
    Posty: 424
    Pomógł: 4
    Ocena: 9
    Witam
    Mam problem z tą pralką. Po włączeniu nic tylko cisza i nic się nie dzieje. Nawet nie blokuje dźwiczek (włącznik przydźwiczkach jest sprawny). Czy to może być wina programatora ? czy może czegoś innego ?
    Pozdrawiam

    Moderowany przez skryn:

    Temat wydzieliłem.

  • REKLAMA
  • #2 2564550
    staszekf
    Poziom 33  
    Posty: 1930
    Pomógł: 204
    Ocena: 498
    omen_s napisał:
    Witam
    Mam problem z tą pralką. Po włączeniu nic tylko cisza i nic się nie dzieje. Nawet nie blokuje dźwiczek (włącznik przydźwiczkach jest sprawny). Czy to może być wina programatora ? czy może czegoś innego ?
    Pozdrawiam


    Jeżeli nie blokuje drzwiczek to blokada jest nie sprawna , połacz zewnętrzne przewody blokady lub sprawdż włącznik sieciowy pralki.
  • REKLAMA
  • #3 2564554
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #5 2565287
    azu
    Poziom 17  
    Posty: 287
    Pomógł: 17
    Ocena: 86
    No i sprawdź czy masz napięcie akurat w gniazdku, z którego korzysta pralka :D. Podłącz np suszarkę i sprawdź czy działa.
  • #6 2567285
    omen_s
    Poziom 19  
    Posty: 424
    Pomógł: 4
    Ocena: 9
    Witam
    Dzięki bardzo za pomoc okazało się że znowu się popsuł włącznik przy dźwiczkach.

    Pozdrawiam
REKLAMA