Witam.
Mam problemik z monitorem jak wyżej. Odpalę go, z 30 sekund pochodzi, wszystko jest ładnie, po ok 30s obraz się zwęża drgając na skrajach obrazu. Co może być winne ?? Proszę o jakieś podpowiedzi, może ktoś juz takie coś naprawial. Z góry dziękuje za wszelaką pomoc.
Mam problemik z monitorem jak wyżej. Odpalę go, z 30 sekund pochodzi, wszystko jest ładnie, po ok 30s obraz się zwęża drgając na skrajach obrazu. Co może być winne ?? Proszę o jakieś podpowiedzi, może ktoś juz takie coś naprawial. Z góry dziękuje za wszelaką pomoc.