Witam kolegów!
W moje ręce wpadła mi motorola gm350 z pasma 300mhz,radiotelefon nosi następujący numer :M08EHE4AA2AN,
Niestety swoim softem nie jestem wstanie jej przeprogramować,program zczytuje radio ale wyskakują przeróżne komunikaty,nie mozna niczego"wklepać"w programie.
Pytanie:Czy do tych wersji radiotelefonu jest inny soft?zaznaczam ze programator i soft w gm350 z pasma 136-174 działa bezproblemowo,nie jest to też uszkodzenie radiotelefonu,gdyż w innym dzieje sie to samo a radia pracują na tej samej częstotliwości i są sprawne,przeglądnąłem wiekszość postów na elektrodzie ale niestety nie znalazłem rozwiązania mogącego usunąć ten problem bez zakładania nowego tematu,pozdrawiam i prosze o pomoc!
W moje ręce wpadła mi motorola gm350 z pasma 300mhz,radiotelefon nosi następujący numer :M08EHE4AA2AN,
Niestety swoim softem nie jestem wstanie jej przeprogramować,program zczytuje radio ale wyskakują przeróżne komunikaty,nie mozna niczego"wklepać"w programie.
Pytanie:Czy do tych wersji radiotelefonu jest inny soft?zaznaczam ze programator i soft w gm350 z pasma 136-174 działa bezproblemowo,nie jest to też uszkodzenie radiotelefonu,gdyż w innym dzieje sie to samo a radia pracują na tej samej częstotliwości i są sprawne,przeglądnąłem wiekszość postów na elektrodzie ale niestety nie znalazłem rozwiązania mogącego usunąć ten problem bez zakładania nowego tematu,pozdrawiam i prosze o pomoc!