Witam
Posiadam motorolę gm350 4 kanałową bez wyswietlacza. Posiadam riba do gm i gp. Zrobiłem kabel wg schematu: http://www.batlabs.com/images/gm950.gif
I pobrałem program (soft) do tej motoroli. Wszystko podłączam i zaczyman pogramwanie i odrazu występuje błąd ze komputer niemoze nawiązać łacznosci z motorolą!!
Moj komputer to pentium 366mh 32mb grafika 8mb
Próbowałem a innych komputerach duzo gorszych i dużo leprzych.
Co może być nie tak!! Jak macie jakies programy do programowanie gm 350 to prosze na piotrsloma(_at_)o2.pl
Pomocy!! Z góry dziękuję
Posiadam motorolę gm350 4 kanałową bez wyswietlacza. Posiadam riba do gm i gp. Zrobiłem kabel wg schematu: http://www.batlabs.com/images/gm950.gif
I pobrałem program (soft) do tej motoroli. Wszystko podłączam i zaczyman pogramwanie i odrazu występuje błąd ze komputer niemoze nawiązać łacznosci z motorolą!!
Moj komputer to pentium 366mh 32mb grafika 8mb
Próbowałem a innych komputerach duzo gorszych i dużo leprzych.
Co może być nie tak!! Jak macie jakies programy do programowanie gm 350 to prosze na piotrsloma(_at_)o2.pl
Pomocy!! Z góry dziękuję