Czy ktoś miał podobny przypadek uszkodzenia to znaczy :
Radio dostraja się do stacji dosyć czysto gra i po krótkim czasie stacja zanika, a na panelu wyświetlany napis szukanie i po jakimś czasie dostraja się do tej samej częstotliwości . Taki objaw występuje cały czas w regularnych odstępach czasowych .
Oczywiście objaw taki występuje na różnych stacjach (częstotliwościach) i nawet jeżeli stosuje wzmacniacz antenowy.
Chciałbym dodać że nie wyświetla znaczka STEREO.
Uszkodzenie wg mnie może być w torze PLL , pływa synteza lub za niski poziom sygnału wychodzi z głowicy ale …………..
Jeżeli ktoś miał taki przypadek to proszę o pomoc i radę .
Radio dostraja się do stacji dosyć czysto gra i po krótkim czasie stacja zanika, a na panelu wyświetlany napis szukanie i po jakimś czasie dostraja się do tej samej częstotliwości . Taki objaw występuje cały czas w regularnych odstępach czasowych .
Oczywiście objaw taki występuje na różnych stacjach (częstotliwościach) i nawet jeżeli stosuje wzmacniacz antenowy.
Chciałbym dodać że nie wyświetla znaczka STEREO.
Uszkodzenie wg mnie może być w torze PLL , pływa synteza lub za niski poziom sygnału wychodzi z głowicy ale …………..
Jeżeli ktoś miał taki przypadek to proszę o pomoc i radę .