Witam.
Jestem w Anglii i mam pewien problem.Mamy internet z kablowki.
Na koncu kabla antenowego jest podlaczony modem.W modemie sa jeszcze 2 gniazdka 1-sz rj45 i 2gie USB w celu podlaczenia do komputera.
Moj problem jest taki ze mamy 3 laptopy i chcemy zrobic siec wirless [ potrzebujemy router ale wiekszosc chyba ma wejscie adsl - prosze o rade jaki router wirless ma wejscie na sygnal ethernet (wtyczka rj45) lub wejscie usb.Zgory przepraszam jestem poczatkujacy
Pozdrawiam tomek
Jestem w Anglii i mam pewien problem.Mamy internet z kablowki.
Na koncu kabla antenowego jest podlaczony modem.W modemie sa jeszcze 2 gniazdka 1-sz rj45 i 2gie USB w celu podlaczenia do komputera.
Moj problem jest taki ze mamy 3 laptopy i chcemy zrobic siec wirless [ potrzebujemy router ale wiekszosc chyba ma wejscie adsl - prosze o rade jaki router wirless ma wejscie na sygnal ethernet (wtyczka rj45) lub wejscie usb.Zgory przepraszam jestem poczatkujacy
Pozdrawiam tomek