Witam, poradźcie mi co mogę zrobi z następującym problemem. Otóż ostatnimi czasy zaczeła mi szwankowac ta karta. Wyłącza sie w róznych momentach i resetuje po chwili calego kompa... po wlaczeniu windowsa wyskakuje komunitak ze sterownik grafy jest odpowiedizalny za niestabilność systemu. A sterownik mam oryginalny wgrany z płytki która kupilem razem z grafą. I ten problem sie powtarza juz od jakiegoś czasu. Zresztą nie tylko przy włączonym windowsie. Czasami nawet przy włączaniu kompa graficzna nie startuje. Proszę o rade co mogę zrobić z ta wada