Witam.
mam problem z kartą GeForce FX 5200, co pewien czas, komputer poprostu się restartuje, oczywiście potem wyświetla błąd, że to przez karte. Po włączeniu teledysku, w kilka sekund po starcie komp sie zwiesza, czasem sam od siebie... to dosyć irytujące
nawet po sciągnieciu i zainstalowaniu najnowszego sterownika, nadal to samo. Może to jednak coś w ustawieniach??
w dzienniki wyskakuje takie uzasadnienie:
Sterownik nv4_disp dla display urządzenia \Device\Video0 jest zablokowany przez pętlę nieskończoną. To wskazuje zwykle na problem z samym urządzeniem lub z jego sterownikiem niepoprawnie programującym urządzenie. Sprawdź, czy u dostawcy sprzętu są dostępne aktualizacje sterowników.
Pozdrawiam
mam problem z kartą GeForce FX 5200, co pewien czas, komputer poprostu się restartuje, oczywiście potem wyświetla błąd, że to przez karte. Po włączeniu teledysku, w kilka sekund po starcie komp sie zwiesza, czasem sam od siebie... to dosyć irytujące
w dzienniki wyskakuje takie uzasadnienie:
Sterownik nv4_disp dla display urządzenia \Device\Video0 jest zablokowany przez pętlę nieskończoną. To wskazuje zwykle na problem z samym urządzeniem lub z jego sterownikiem niepoprawnie programującym urządzenie. Sprawdź, czy u dostawcy sprzętu są dostępne aktualizacje sterowników.
Pozdrawiam