Mam z nim następujący problem: od niedługiego czasu po właczeniu jeden z kanałów (dokładniej lewy) trzeszczy. Sygnał jest w nim cichszy, często przerywany. Kanał prawy gra bez zarzutu. Na wyjściu słuchawkowym obydwa grają idealnie. Po 15-20 minutach zaczyna grać dobrze... może ktoś miał podobny problem z nim. Piszcie co sądzicie