Poszukuje programu na kompa ktory dzialaby jak sampler audio, czyli np. do danego klawisza na klawiaturze przypisuje w tym programie jakis bit (werbel, gitara jakis dzwiek po prostu).
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamModerowany przez jankolo:Kolega nawet nie postarał się zrozumieć tego, co napisał moderator. Za obrażanie innego uzytkownika forum kolega otrzymuje ostrzeżenie