Witam ,mam problem z monitorem PK-572,uszkodzony był Q630 IRF634, zimnych lutów nie widać,podstawiłem nowego irf-a,monitor wystartował,poszło WN,za chwilę podłączyłem komputer,coś ''zaskrzeczało''i IRF padł.Szkoda następnego tranzystora,więc mam pytanie,co może być przyczyną awarii.?