Witam.
Mam nastepujący problem i potrzebuje pomocy.
Po wymianie IRF634A i kondensatora 22uF/400V monitor uruchamia się ale już po podłaczeniu go pod karte graficzna i po podaniu sygnału słysze tylko pykanie jak w klekoczacym przekaźniku co mam teraz zrobić sprawdziłem juz diode przy IRF ale wyglada na dobra (nie ma ona zadneego oznaczenia)
Mam nastepujący problem i potrzebuje pomocy.
Po wymianie IRF634A i kondensatora 22uF/400V monitor uruchamia się ale już po podłaczeniu go pod karte graficzna i po podaniu sygnału słysze tylko pykanie jak w klekoczacym przekaźniku co mam teraz zrobić sprawdziłem juz diode przy IRF ale wyglada na dobra (nie ma ona zadneego oznaczenia)