cześć..
Mam kombo klawiszowe około 80w
jest w nim głośnik średnio nisko tonowy okolo 100l ub 150w (nie pamiętam) i gwizdek piezo okolo 150w...
problem polega na tym że poprzedni gwizdek się spalił i kupiłem nowy..tamten był podłączony pod duży głośnik ale pomiędzy były takie dwie malutkie niebieskie kostki (nie wiem czy to oporniki , rezystory itp - nie znam sie) ja po zakupie gwizdka podłączylem go bezpośrednio pod duży głośnik bo sgubiłem te "kostki", i przy odpaleniu i zagraniu na klawiszach..w gośniku było słychać pierdzenie ..po odłaczyeniu gwizdka sam duży głośnik gra idealnie - wnioskuje z tego że potrzebne są pomiędzy te "kostki" jednak nie wiem kompletnie co to było i jak to podłączyć..
może na podstawie tych faktów które podalem ktoś z Was coś wymyśli i będzie mógł mi pomóc...był bym bardzo wdzięczny..
pozdrawiam Michał