Witam
Tyle jest postów poświęconych końcówką mocy takich jak TDA 7294 STK 40XX.
Mój post będzie kolejnym:D, ale będzie głównie dotyczył przedwzmacniaczy (regulacji barwy dzwięku) jakie stosujecie do wyżej wymienionych scalaków.
Przerabiacie polskie WSy wywalając polskie końcówki i wkładacie tam TDA i STK.Czy pozostawione przedwzmacniacze spełniają swoje zadanie dobrze (dopasowanie wzmocnienia, brzmienie).???
Który z przedwzmacniaczy w polskich WS, PW, AT będzie najlepszy do STK TDA??? A może macie własne konstrukcje..znacznie lepsze??
Piszcie i dzielcie się swoimi doświadczeniami w zakresie przedwzmacniaczy ..
Pozdrawiam
Tyle jest postów poświęconych końcówką mocy takich jak TDA 7294 STK 40XX.
Mój post będzie kolejnym:D, ale będzie głównie dotyczył przedwzmacniaczy (regulacji barwy dzwięku) jakie stosujecie do wyżej wymienionych scalaków.
Przerabiacie polskie WSy wywalając polskie końcówki i wkładacie tam TDA i STK.Czy pozostawione przedwzmacniacze spełniają swoje zadanie dobrze (dopasowanie wzmocnienia, brzmienie).???
Który z przedwzmacniaczy w polskich WS, PW, AT będzie najlepszy do STK TDA??? A może macie własne konstrukcje..znacznie lepsze??
Piszcie i dzielcie się swoimi doświadczeniami w zakresie przedwzmacniaczy ..
Pozdrawiam