Mam problem z mechanizmem . Problem polega na tym że po włożeniu kasety, nie odtwarza taśmy, nie jast wyciąga z kasety taśma, a zabieraki taśmy są wyciagnięte naokoło głowicy . Sprawdziłem poszedł taki trybik przy rolce dociskowej i mikro switchu .Czy ktoś orientuje się skąd można zdobyć schemat montażowy mechaniki tego urządzenia? Z góry dzięki