logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Ocena zestawów głośników: SINUSLIVE, PowerBass, Helix, Hertz, Phonocar, DLS, ALPINE

inz1 22 Maj 2006 17:10 1116 4
REKLAMA
  • #1 2652424
    inz1
    Poziom 13  
    Posty: 137
    Pomógł: 4
    Ocena: 3
    witam czytam i czytam i tylko przewijaja sie pytania na temat glosnikow chcialbym zebrac to jakos i sie czegos wiecej dowiedziec a mianowicie przedstawie kilka zestawow i prosilbym o powiedzenie do jakie muzyki one sa i czy sa dobre czy lepiej kupic np ........
    zestaw :
    1) SINUSLIVE - SL 16 + NEO 25S
    2) PowerBass PB-CK6v.2 Chrome
    3) Helix Blue 62 MKII
    4) Hertz DSK 165
    5) Phonocar TL-1601
    6) DLS B6
    7) ALPINE SXE-1757S



    pozwole sobie zacytowac wypowiedz Brodzitsu na temat tego modelu hertzow

    " helixy grają naprawdę bardzo ładnie tweater nie męczy, grają nawet przyzwoicie na samym radiu 4x45 po podpieciu pod wzmacniacz jest jeszcze lepiej lepsza dynamika basów i wogóle tak z powerem żywiej:) "
  • REKLAMA
  • #2 2660634
    mischa
    Poziom 23  
    Posty: 496
    Pomógł: 58
    Ocena: 200
    Odsłuch głośnika to rzecz troszkę subiektywna. Mam Helixy i podobały mi się bardziej od tych hertz-ów.
  • REKLAMA
  • #3 2662226
    crazy_88
    Poziom 42  
    Posty: 7929
    Pomógł: 1008
    Ocena: 165
    z tej propozycji rozwazal bym power bassy i helixy:)
  • REKLAMA
  • #4 2662537
    denzi
    Poziom 19  
    Posty: 206
    Pomógł: 35
    Ocena: 11
    crazy_88 napisał:
    z tej propozycji rozwazal bym power bassy i helixy:)

    ja bym jeszcze wciśnął DLS-y jeśli można ;)
  • #5 2662564
    sMaD
    Poziom 22  
    Posty: 459
    Pomógł: 32
    Ocena: 19
    a na ogóle jest temat na niebiesko dobór głośników na system przedni i tam one wszystkie są opisane jak grają itp
REKLAMA