logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Opinie o głośnikach SinusLive SL 160 + NEO 25S do wyciszonych drzwi

Ache 29 Sty 2007 17:27 1461 15
REKLAMA
  • #1 3502880
    Ache
    Poziom 19  
    Posty: 456
    Pomógł: 19
    Ocena: 13
    Heh..od poczatku.. co sadzicie o tych glosnikach??

    SinusLive SL 160 + NEO 25S

    drzwi beda wyciszone..
  • REKLAMA
  • #2 3502933
    crazy_88
    Poziom 42  
    Posty: 7929
    Pomógł: 1008
    Ocena: 165
    mysle ze godne uwagi :)
  • #3 3502966
    władca rusi
    Poziom 16  
    Posty: 135
    Pomógł: 9
    Ocena: 5
    dołóż do helixów lub powerbass S-6C
  • #4 3502992
    Ache
    Poziom 19  
    Posty: 456
    Pomógł: 19
    Ocena: 13
    teraz jeszcze prosze ja Ciebie jaki wzmacniacz pod to??nie wiem do ilu bo to do kumpla...tak w miare rozsadnie:P:P

    Dodano po 3 [minuty]:

    a Helixy ktore??
  • #5 3503016
    qstosz
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 3989
    Pomógł: 186
    Ocena: 249
    pomyśl o używanej alpinie starszej linii kenwooda.
  • REKLAMA
  • #6 3503027
    władca rusi
    Poziom 16  
    Posty: 135
    Pomógł: 9
    Ocena: 5
    helix blue 62 16 cm zestaw rozseparowany 300zł, albo powerbass S-6C 300zł

    powiedz ile ma kasy na oprócz głośników, wzacniacz i coś jeszcze? 2 kanałowy czy 4 kanałowy?
  • #7 3503036
    Ache
    Poziom 19  
    Posty: 456
    Pomógł: 19
    Ocena: 13
    Wlasnie nie wiem jeszcze ile On chce wywalic..4 kanaly..2 na przod i mostek na tyl na suba...i to jest E36:P:P
  • REKLAMA
  • #8 3503051
    władca rusi
    Poziom 16  
    Posty: 135
    Pomógł: 9
    Ocena: 5
    to ma kompletną kiszke samochód jeśli chodzi o zainstalowanie car audio, jak będziesz wiedział ile to sie wtedy zapytaj, jak nie ma na raz tyle kasy niech najpierw kupi głośniki i wzaka a kiedyś suba
  • #9 3503062
    Ache
    Poziom 19  
    Posty: 456
    Pomógł: 19
    Ocena: 13
    narazie chce glosniki i wzmaka 4 kanaly..2 na przod i na tyl most..sub potem..most w zmaku narazie bedzie wolny
  • #10 3503071
    władca rusi
    Poziom 16  
    Posty: 135
    Pomógł: 9
    Ocena: 5
    szukaj wzmaków u-dimension, steg, dls, helix, audison, xetec, stary signat, JL audio, wszystko używka
  • #11 3503085
    Ache
    Poziom 19  
    Posty: 456
    Pomógł: 19
    Ocena: 13
    w jakich granicach cenowych to je?? i jakie mocowo wzmacniacze maja byc do glosnikow powiedzmy 100 watt RMS??
  • REKLAMA
  • #12 3503148
    władca rusi
    Poziom 16  
    Posty: 135
    Pomógł: 9
    Ocena: 5
    2 czy 4 kanałowe?, signaty tańsze, wszystko zależy ile masz kasy

    do 100RMS może być wzmak 50RMS i może być 200RMS masz na wzmaku regulacje sygnału
  • #13 3504402
    Ache
    Poziom 19  
    Posty: 456
    Pomógł: 19
    Ocena: 13
    Kolo ma 450 pln na sam wzmacniacz..moze byc uzywka..
  • #14 3508826
    Ache
    Poziom 19  
    Posty: 456
    Pomógł: 19
    Ocena: 13
    Co o tym sadzicie??
    Signat ONYX 4050 + inusLive SL 160 + NEO 25S
    ??oplaca sie??to ma byc do przodu..+ 2 wolne kanaly na mostek na suba w przyszlosci..
  • #15 3514077
    qstosz
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 3989
    Pomógł: 186
    Ocena: 249
    ciekawa z signata jest linia ROC polecam.
  • #16 3517418
    Ache
    Poziom 19  
    Posty: 456
    Pomógł: 19
    Ocena: 13
    Hmm...a jak to stoi cenowo??

    Dodano po 4 [minuty]:

    juz sprawdzilem..pfff...troche drogie a Jego nie stac..

Podsumowanie tematu

✨ Dyskusja dotyczy opinii o głośnikach SinusLive SL 160 oraz NEO 25S przeznaczonych do wyciszonych drzwi samochodowych. Użytkownicy uważają je za godne uwagi, jednak sugerują rozważenie alternatyw, takich jak zestawy Helix Blue 62 lub Powerbass S-6C. W kwestii wzmacniacza rekomendowane są używane modele marek Alpine (starsza linia Kenwooda), U-Dimension, Steg, DLS, Helix, Audison, Xetec, Signat oraz JL Audio, z uwzględnieniem budżetu około 450 PLN. Zalecane jest stosowanie wzmacniaczy 4-kanałowych, gdzie dwa kanały obsługują przednie głośniki, a dwa tylne mogą być mostkowane pod subwoofer w przyszłości. Moc wzmacniacza powinna być dostosowana do mocy RMS głośników (około 100 W), z możliwością regulacji sygnału. Wspomniano także o linii Signat ROC jako interesującej, choć droższej opcji. Całość instalacji wymaga uwzględnienia ograniczeń przestrzennych i budżetowych, szczególnie w samochodzie BMW E36.
Wygenerowane przez model językowy.
REKLAMA