Temat podobny już był. Wyjąłem pompke z silniczkiem .Okazało się że silniczek chodzi raz w lewo a raz w prawo .Do tego stopnia nim szarpie,że oberwał się wiatraczek na wirniku.Czy to możliwe aby tak się kręcił?Czy można dokupić same cewki (są zdejmowane z plstikowej obudowy wirnika)?
Przeniosłem z AGD.
skryn
Przeniosłem z AGD.
skryn