Jak w temacie, ze szczotek w silniku zostaly ogryzki, wymienilem a silnik dalej nie kreci, WTF? W panelu sterowania slychac klikanie przekaznikow ale nie ma to zadnego wplywu na silnik.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam