logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Bosh Maxx WFL 1200 - silniczek pompki wody kręci się w obie strony, co robić?

wirustc 29 Maj 2006 20:59 2676 4
REKLAMA
  • #1 2676998
    wirustc
    Poziom 12  
    Posty: 87
    Ocena: 18
    Temat podobny już był. Wyjąłem pompke z silniczkiem .Okazało się że silniczek chodzi raz w lewo a raz w prawo .Do tego stopnia nim szarpie,że oberwał się wiatraczek na wirniku.Czy to możliwe aby tak się kręcił?Czy można dokupić same cewki (są zdejmowane z plstikowej obudowy wirnika)? ile może kosztować taki silniczek?

    Moderowany przez skryn:

    Zakładanie podwójnych tematów.


    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic520253.html
  • REKLAMA
  • #2 2677033
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • REKLAMA
  • #3 2677235
    elektro-dom
    Poziom 23  
    Posty: 497
    Pomógł: 58
    Ocena: 299
    Tylko wymiana całej pompy!
    Koszt ok.80 zł.
    Pozdrawiam.
  • REKLAMA
  • #4 2677265
    Comach
    Poziom 13  
    Posty: 41
    Pomógł: 4
    Ocena: 21
    Jak potrafiłes zdemontowac stara pompe to i wstawisz nowa koszt ok 40zł.

    Pozdrawiam
  • #5 2677370
    elektryk2000
    Specjalista urządzeń chłodniczych
    Posty: 5136
    Pomógł: 221
    Ocena: 576
    Jedyne co pada w tych pompach to zespół wirnika, jeszcze nigdy nie miałem uszkodzonych cewek bo tam nie ma co się popsuć ;)
    Co do ruszania w dwie strony to tak ma być.
REKLAMA