Temat podobny już był. Wyjąłem pompke z silniczkiem .Okazało się że silniczek chodzi raz w lewo a raz w prawo .Do tego stopnia nim szarpie,że oberwał się wiatraczek na wirniku.Czy to możliwe aby tak się kręcił?Czy można dokupić same cewki (są zdejmowane z plstikowej obudowy wirnika)? ile może kosztować taki silniczek?
https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic520253.html
Moderowany przez skryn:Zakładanie podwójnych tematów.
https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic520253.html