Witam,jest problem tego rodzaju że po włączeniu telewizora zapali sie dioda na zielono i czerwono i stopniowo przygasa aż w koncu zgasnie,w przetwornicy jest zaniżone zasilanie,wymieniłem,rezystory,kondesatory,transoptor,str f6653 i nadal to samo prosze o pomoc,z góry dziękuje.