Witam. Posiadam laptopa Dell Latitude z prockiem P3 - 650. W ustawieniach ekranu, ustawiam rozdzielczość na 800x600 przy 32BIT. W zaawansowanych , ustawiam odświeżanie na 200hz i
?????????????
chodzi!!!! Chodzi też na 180HZ, 140HZ, 120 HZ i mniej....
Czy to jest jakiś błąd?? (system XP Pro,grafika ATI mobile rage1 z 8mb)
-------
gdy przestawię rozdz. na 1024x768 przy 32bit, to max. odświeżanie wtedy - 140HZ??? Czy ktoś widział plazmę o takich parametrach??? Nigdy, w zwykłych monitorach nie udało mi się osiągnąć chociażby 100HZ a tu ????
Nie rozumiem tego. Plazma się resetuje, na 200HZ (800x600/32b) wydaje się znacznie ostrzejszy obraz.
Czy ktoś mi to wyjaśni??
?????????????
chodzi!!!! Chodzi też na 180HZ, 140HZ, 120 HZ i mniej....
Czy to jest jakiś błąd?? (system XP Pro,grafika ATI mobile rage1 z 8mb)
-------
gdy przestawię rozdz. na 1024x768 przy 32bit, to max. odświeżanie wtedy - 140HZ??? Czy ktoś widział plazmę o takich parametrach??? Nigdy, w zwykłych monitorach nie udało mi się osiągnąć chociażby 100HZ a tu ????
Nie rozumiem tego. Plazma się resetuje, na 200HZ (800x600/32b) wydaje się znacznie ostrzejszy obraz.
Czy ktoś mi to wyjaśni??