Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Sklep ElwronSklep Elwron
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Centrala KX-TES824 Panasonic pytanie o konsolę KX-TE

01 Cze 2006 13:38 2220 5
  • Poziom 2  
    Witam!
    W firmie mamy centrale Panasonic KX-TES824, można się z nią komunikować przy pomocy programu KX-TE Maintance Console przez USB.
    Ktoś chyba się przy tym bawił i zmienił ustawienia: teraz gdy wysyłany jest fax do nas, odzywają się wszystkie telefony, jeżeli ktoś za szybko odbierze słuchawkę to fax trzeba nam przysyłać jeszcze raz.. dodatkowo powitanie, które normalnie miało być aktywne tylko w czasie gdy firma niepracuje teraz jest aktywne w czasie pracy i każdy dzwoniący do firmy musi go wysłuchać (minuta czasu)..
    Szukałem jakiejś instrukcji do konsoli KX-TE ale bezskutecznie..
    Bardzo proszę o pomoc, jakieś wskazówki, bo funkcjonowanie w firmie zdecydowanie się utrudniło..
    Z góry dziękuję!
  • Sklep ElwronSklep Elwron
  • Specjalista - kserokopiarki
    Myślę że najrozsądniej będzie wezwać serwis bo sam mozesz sobie nie poradzić. trzeba to jeszcze raz pożądnie zaprogramować
  • Sklep ElwronSklep Elwron
  • Poziom 2  
    A czy w jaki kolwiek sposób da się dotrzeć do instrukcji do konsoli KX-TE?
    Aktualne ustawienia centrali ściągnąłem i mam zapisane, tak wiec jakiekolwiek nieudane moje ingerencje można szybko poprawić.
    Czy to rzeczywiście jest tak skomplikowane że niewarto się tego podejmować?
  • Pomocny post
    Poziom 16  
    Jest to skomplikowane dla kogoś, kto nie zajmuje się na co dzień programowaniem centralek. Niestety nie ma instrukcji do programu Maitence Console KX-TE - możesz korzystać z HELP'a w programie.

A skoro chcesz coś samemu poprzestawiać do odsyłam do zakładki "3.CO" w programie - możesz ustawić jak mają przychodzić połączenia z poszczególnych linii.
  • Poziom 2  
    Fajnie dziękuję bardzo, tam będę szukał.
    Mógłbym się jeszcze dowiedzieć która zakładka jest odpowiedzialna za zmianę czasu uruchamiania powitania?
  • Pomocny post
    Poziom 28  
    Poszukaj w systemie TIME SERWIS.Zakładka DISA też może się przydać.Jak możesz to podeślij mi config na prv.