witam e700 niechodzi aparat jak wchodze na aparat to wyskakuje bład podglądu fleshowalem i nic rozebralem tel poczyscilem styki i nic moze jakies solucje ktos ma bardzo prosze o rade dzieki z góry
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamSylwek napisał:Próbuj manewrowac klapką telefonu. Może w ktorejś pozucji Ci chwyci aparat , poza tym jak wspomniał leoneuro ( którego witam) na 99,9% masz uwalona taśmę a w samsungu e 700 to troche drogi interes.
tyski107 napisał:Sylwek napisał:Próbuj manewrowac klapką telefonu. Może w ktorejś pozucji Ci chwyci aparat , poza tym jak wspomniał leoneuro ( którego witam) na 99,9% masz uwalona taśmę a w samsungu e 700 to troche drogi interes.
popaczyłem na tasme wyglada ok ale pozory myla bede sprawdzal tasme dzieki