Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung E-700 samoistnie przestał działac

24 Sty 2007 09:30 816 2
  • Poziom 2  
    Witam - mam swiezy problem..
    Moj E-700 przestal dzialac calkowicie w ciagu nocy - lezal jak lezal, byl naladowany, teraz nie reaguje na nic lacznie z proba ladowania.. Wczeniej mial slawetny problem z tasma (nie dzialal aparat; duzy LCD bialy po wlaczeniu jednak po wcisnieciu klawisza aparatu wracal do formy tylko byl bledszy; maly LCD ok) Telefon ma ponad 2,5 roku. Przeszukalem forum, ale nie znalazlem nic pod tym katem. Zdaje sobie sprawe ze moze to byc zaogolny problem, jednak byc moze ktorys ze znawcow spotkal sie z czyms podobnym :) Ewentualnie prosilbym o koszta - bez telefonu jak bez reki :)
    Pozdrawiam
  • Poziom 27  
    Co do sławnej taśmy w tym modelu (i innych) to się zgodzę, też miałem problem z taśmą czasem telefon głupiał, czasem musiałem go trzymać 2-3 dni otwartego, gdyż nie dało sie z niego w żaden sposób korzystać. wymiana taśmy z elementami koszt około 70-90zł pomogło a jeszcze lepiej zadziałała zmiana właściciela :)
  • Poziom 29  
    aby wyeliminoiwać zwarcie na taśmie odpinasz taśmę, prubujesz włączyć lub ładować telefon jak się klawiatura podświetli tzn że płyta jest ok a taśma ma zwarcie jak się tel niewłączy ani niezareaguje na ładowarkę to oczywiste jest że musisz szukać usterki na płycie głównej