No właśnie...
Tak się dziwnie stało, że nie wiem jakim cudem ale mam zaprogramowane wszystkie lockbity... musiałem pewnie w Pony kliknąć, SET ALL zamiast write, a potem poprawić :/
Ma w trójmieście jakaś dobra dusza programator równoległy i zechciałaby mi poświęcić minutę na wykonanie "chip erase"?? No chyba, że ktoś zna jakiś inny sposób
.
Dodam, że ze względu na zbliżający się koniec semstru problem jest niezwyle palący
.
Tak się dziwnie stało, że nie wiem jakim cudem ale mam zaprogramowane wszystkie lockbity... musiałem pewnie w Pony kliknąć, SET ALL zamiast write, a potem poprawić :/
Ma w trójmieście jakaś dobra dusza programator równoległy i zechciałaby mi poświęcić minutę na wykonanie "chip erase"?? No chyba, że ktoś zna jakiś inny sposób
Dodam, że ze względu na zbliżający się koniec semstru problem jest niezwyle palący