Zablokowałem Atmega8 lock bitami używając Pony Prog. Jest taki problem że zablokowałem ją w taki sposób, że wogóle nie "widzi" jej programator. Co mam zrobić??? Mikroprocek jest do wyrzucenia???
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam