Witam was serdecznie.Pisze bo mam pewien problem.Otóż podczas instalowania np. gier wyświetla się błąd.Podczas czytania przez komputer jakiegoś filmu wyświetla się "brak odpowiedzi". Mam dvd i nagrywarke liteona. W obydwóch jest tak samo.Dodam że posiadam Windows XP Professional.Prosze o pomoc w rozwiązaniu tego problemu.Pozdrawiam.