Witam. Dostałem dzisiaj w spadku Telefunkena BS 540K. Objaw jest taki, że po włączeniu jest czarny ekran i pare cienkich ukośnych pasków. Gdzie zacząć szukać?
Koledzy pomóźcie, siedzę w delegacji we Wrocławiu 500km od domu, a na serwis na razie mnie nie stać (a jutro mundial). Z góry dzięki!!!
P.S. Trochę się bawiłem w elektronikę.
Koledzy pomóźcie, siedzę w delegacji we Wrocławiu 500km od domu, a na serwis na razie mnie nie stać (a jutro mundial). Z góry dzięki!!!
P.S. Trochę się bawiłem w elektronikę.