Od pewnego czasu zanikał obraz na telewizorze i w dolnej części ekranu pokazywał się pas poziomy o wysokości 4-5 cm w postaci kresek.Obecnie pozostał mi tylko ten pas.Telewizor nie reaguje na pilota a po włączeniu go głównym wyłącznikiem sieciowym od razu na ekranie pokazyje się ten pas.Słyszałem,że być może przyczyną takiej usterki jest "zawieszenie się" procesora HD404919A22 i że jest jakaś procedura jego "odwieszenia".Proszę o pomoc w usunięciu tej usterki.