Mam pytanie co się dzieje w moim samochodzie: czasami silnik ma wysokie obroty na biegu jałowymi zapala się lamka awarii, (nie zakażdym razem) ale po wyłączeniu i ponownym włączeniu wszystko wraca do normy Dziwne. Sonda Lambda i silnik krokowy wymieniony