Witam, mam pytanie czy mozna tube samochodowa ktora jest 4ohm'owa podlaczyc do wzmacniacza 8ohm ? czy jest potrzebny jakis opornik albo cos w tym rodzaju ? zeby jej nie spalic a zeby ladnie grala:)
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamPyJoO^ napisał:
Tam jest tylko jeden glosnik 4ohmto jak damy rade podlaczyc to pod wzmacniacz ? zeby nic nie zpalic a zeby mozna bylo mocniej podkrecic muze
?
Pozdrawiam