Witam,
Mam mały problem. Mam stary TV i nie mogę dostroić wszystkich programów. A mianowicie dwa programy są na takiej częstotliwości, że u mnie w TV akurat zmienia się zakres. I objawia się to tym, że program jest bardzo słabo widoczny po czym zmienia sie zakres w TV i już tego programu nie da sie zlokalizować. Niestety TV nie moge zmienić bo nie mam kasy. Może zna ktoś rozwiązanie takiego problemu. W kablówce częstotliwości nie zmienią...
Dzieki i pozdrawiam
riteil
Mam mały problem. Mam stary TV i nie mogę dostroić wszystkich programów. A mianowicie dwa programy są na takiej częstotliwości, że u mnie w TV akurat zmienia się zakres. I objawia się to tym, że program jest bardzo słabo widoczny po czym zmienia sie zakres w TV i już tego programu nie da sie zlokalizować. Niestety TV nie moge zmienić bo nie mam kasy. Może zna ktoś rozwiązanie takiego problemu. W kablówce częstotliwości nie zmienią...
Dzieki i pozdrawiam
riteil