Philips staruje lecz natychmiast sie wyłącza. przetwornica sie uruchamia napiecie + B wynosi 100V , + 9V też jest natomiast +5V jest mocno zaniżone. Sterowanie H z synchro jest. Mocno sie grzeje R 3444 przez którego jest zasilnany tranzystor i transformstor terujący odchylaniem. Tranzystor BUT-11AF oraz transformator wysokiego sprawne. Prosze o porade co jeszcze sprawdzić. BD 135 w +5V sprawny.