Witam, mam taki problem, gdy np wyciągam wtyczkę z kontaktu od wierzy lub zanika napięcie w gniazdku to po ponownym wlączeniu do kontaktu/powrocie napięcia automatycznie włącza sie kompakt i startuje z pierwszym utworem ( wzmacniacz na szczęście nie idzie w parze z cd
), byłbym wdzięczny jak by mi ktoś wyjaśnił o co chodzi i co moge zrobić z tym
pozdrowionka
pozdrowionka