Witam mam pytanie do ekspertów. Jaki polecacie program do tworzenia obwodów drukowanych początkujacemu elektronikowi (najlepiej jakby sam tworzył obwód ze schematu ideowego
).
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam