witam mam fredke 7018 i od pewnego czasu dźwięk leci jakby z płyty winylowej, ta takie jakieś trzaski , tylko gdy jest obraz na jakimś kanale bo jak niema sygnału to te trzaski nie występuja , proszę o porade co można z ty zrobic
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam