Witam
Mam taki problem. Czy ktoś się orientuje czy istnieje jakaś przejściówka, żeby zamontować kartę agp równolegle do płyty głównej? Ewentualnie może ktoś ma pomysł jak coś takiego wykombinować (wygiąć kartę, zrobić dodatkowe gniazdo, zrobic własną przejściówkę itp)
Mam taki problem. Czy ktoś się orientuje czy istnieje jakaś przejściówka, żeby zamontować kartę agp równolegle do płyty głównej? Ewentualnie może ktoś ma pomysł jak coś takiego wykombinować (wygiąć kartę, zrobić dodatkowe gniazdo, zrobic własną przejściówkę itp)
Moderowany przez TONI_2003:Zmieniłem i poprawiłem temat postu!