witam
mam pewien klopot z subedit-playerem a mianowicie jak odpale film na obrzezach obrazu filmu mam jakis fioletowy pasek. Moze ma ktos jakis pomysl jak sie tego pozbyc bo ja probowalem w ustawieniach i nic nie pomoglo, instalowalem takze kilkakrotnie program i za kazdym razem to samo. Dodam, ze problem pojawil sie po formacie , wczesniej korzystalem z tego samego programu z tymi samymi sterownikami i kodekami i problemu nie bylo.
windows xp, geforce fx 5200, nvidia wersja 72.14., ram 512,
pozdrawiam
...dodam rowniez ze majac ustawienie "klon" pc+tv w telewizorze mam obraz z pc bez problemow, po odpaleniu filmu jednak pojawia sie klopot. obraz w pc jest ok ale w tv widac tylko napisy a obrazu filmu nie ma. po zmianie ustawienia na tv+pc sytuacja jest odwrotna.
mam pewien klopot z subedit-playerem a mianowicie jak odpale film na obrzezach obrazu filmu mam jakis fioletowy pasek. Moze ma ktos jakis pomysl jak sie tego pozbyc bo ja probowalem w ustawieniach i nic nie pomoglo, instalowalem takze kilkakrotnie program i za kazdym razem to samo. Dodam, ze problem pojawil sie po formacie , wczesniej korzystalem z tego samego programu z tymi samymi sterownikami i kodekami i problemu nie bylo.
windows xp, geforce fx 5200, nvidia wersja 72.14., ram 512,
pozdrawiam
...dodam rowniez ze majac ustawienie "klon" pc+tv w telewizorze mam obraz z pc bez problemow, po odpaleniu filmu jednak pojawia sie klopot. obraz w pc jest ok ale w tv widac tylko napisy a obrazu filmu nie ma. po zmianie ustawienia na tv+pc sytuacja jest odwrotna.
Moderowany przez TONI_2003:Zmieniłem temat postu!
... nie krzycz , nie używaj Caps Locka !