Witam.
Pojawił się problem z kolorami podczas odtwarzania filmów,kolory na filmach są bardzo przebarwione,zwłaszcza kolorem żółtym.Sytuacja wystąpiła po zmianie sterowników karty graficznej na nowsze.
Co dziwne zdarza się czasami,iż fim zostaje odtworzony z poprawną kolorystyką....lecz bardzo żadko.
Kodeki nie zostały zmienione.
Karta telewizyjna którą posiadam działa z poprawną kolorystyką.
Pozostaje tylko problem z odtwarzaniem filmów.
Pojawił się problem z kolorami podczas odtwarzania filmów,kolory na filmach są bardzo przebarwione,zwłaszcza kolorem żółtym.Sytuacja wystąpiła po zmianie sterowników karty graficznej na nowsze.
Co dziwne zdarza się czasami,iż fim zostaje odtworzony z poprawną kolorystyką....lecz bardzo żadko.
Kodeki nie zostały zmienione.
Karta telewizyjna którą posiadam działa z poprawną kolorystyką.
Pozostaje tylko problem z odtwarzaniem filmów.