znajoma ma NOKIE 6103
chciała by foty zgrywać do kompa i wgrywac tapety,dzwonki do komórczaka etc
miarę prosty sposób bo niejest biegła w PC itd.
jaki kabel byłby najlepszy do tego i w pełni wspólpracujący z samą komórką i programami do niej (tymi prostymi bo to dla laika) - droga PC > komórka i odrotnie
narazie po szybkim rozglądnięciu się widzę takie możliwości w komisach i allegro
DKU 2, DKU 5, CA-42 (na jednej z aukcji gość napisał że z tego modelu nie podejdzie) czy zwykła iRda
czy sąinne jakieś kable i czy te wymienione przeze mnie są coś warte ?
niebieski kieł odpada bo jest chyba dużo droższy (a koszt 20zł jest w sam raz)
jak ktoś coś wie na ten temat bylbym wdzięczny
pozdrawiam
chciała by foty zgrywać do kompa i wgrywac tapety,dzwonki do komórczaka etc
miarę prosty sposób bo niejest biegła w PC itd.
jaki kabel byłby najlepszy do tego i w pełni wspólpracujący z samą komórką i programami do niej (tymi prostymi bo to dla laika) - droga PC > komórka i odrotnie
narazie po szybkim rozglądnięciu się widzę takie możliwości w komisach i allegro
DKU 2, DKU 5, CA-42 (na jednej z aukcji gość napisał że z tego modelu nie podejdzie) czy zwykła iRda
czy sąinne jakieś kable i czy te wymienione przeze mnie są coś warte ?
niebieski kieł odpada bo jest chyba dużo droższy (a koszt 20zł jest w sam raz)
jak ktoś coś wie na ten temat bylbym wdzięczny
pozdrawiam