Witam!
Chodzi mi na razie o to jak się do niego dostac do środka?
Po podniesieniu pokrywy i usunięciu osprzętu, wykręciłem
wszystkie śrubki po obwodzie zwijarki kabla i komory silnika
ale cały czas coś jeszcze trzyma. Może ktoś pamieta ten model
i coś podpowie
Pozdrowienia
Chodzi mi na razie o to jak się do niego dostac do środka?
Po podniesieniu pokrywy i usunięciu osprzętu, wykręciłem
wszystkie śrubki po obwodzie zwijarki kabla i komory silnika
ale cały czas coś jeszcze trzyma. Może ktoś pamieta ten model
i coś podpowie
Pozdrowienia