Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Skype - czy da się to zrobić???

30 Cze 2006 21:23 972 6
  • Poziom 10  
    Jak dzwonie do kogoś ze skype na komórke, to na komórce wyświetla się "prywatne". Czy da się tak zrobić żeby sie tam wyświetlało że to ja dzwonie, np. zamiast wyrazu "prywatny" żeby sie wyświetlalo "Marcin"????
    pozdrawiam
  • Poziom 13  
    O ile ja się orientuje to takie coś można tylko wykupując sobie numer do skypa ,ale to troszke kosztuje
  • Moderator Samochody
    Nie można, na komórce może się wyświetlać albo prywatny/zastrzeżony albo nr dzwoniącego, jak sobie wykupisz numer skype in to na komórce się będzie wyświetlał ten numer a jak go dodasz do książki telefonicznej w komórce to się będzie wyświetlał opis z książki.
  • Poziom 13  
    Wlacze sie do rozmowy troszke nie na temat.
    Czy ktos uzywa stale Skype ?
    Robilem dzis probe i dziala to fantastycznie.
    Dostalem na zachete w promocji 4 zl. do wykorzystania i po zakonczeniu rozmowy nic nie zniknelo z konta. Czy taka lokalna rozmowa w Polsce jest darmowa ???

pozdrawiam
  • Spec od komputerów
    Dax6 :arrow:

Skype ma promocję:
    "Dajemy Ci pełną godzinę darmowych rozmów z telefonami stacjonarnymi przez Skype'a. Ta usługa nazywa się SkypeOut.

Nie ma tu żadnej sztuczki, nie musisz się także specjalnie wysilać - wystarczy, że wykonasz choć jedno połączenie ze Skype'a na telefon do 30 czerwca 2006 a godzina darmowych rozmów do wykorzystania w przyszłości będzie Twoja.

Musisz wykonać co najmniej jedną rozmowę z tradycyjnym telefonem do 30 czerwca 2006 by aktywować darmową godzinę rozmów."
  • Poziom 36  
    No to po ptokach, za późno to przeczytałem - dziś jest 1.07.2006 :(
  • Poziom 13  
    No to mialem farta. Sam tez tego nie doczytalem , ale w ramach testu wykonalem dwie rozmowy. jedna na komorke i na stacjonarny. Przypadkiem sie zalapalem :D