Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Centralny zamek Sharan. Zamyka tylko drzwi kierowcy i wlew paliwa.

03 Lip 2006 09:18 13569 10
  • Poziom 21  
    Witam mam problem z centralnym w sharanie zamyka tylko drzwi kierowcy i wlew paliwa drzwi tylne lewe zablokowane na stałe sterownik pod fotelem kierowcy z wyglądu ok w samym module jest tylko jeden przekaznik od oswietlenia moze ktos miał podobną usterke ?
    Pozdrawiam
  • Poziom 11  
    rozumiem że tak się dzieje jak zamykasz auto pilotem lub kluczem sterując z drzwi kierowcy? a sprawdzałeś czy tak samo jest jak zamykasz kluczem od strony pasażera lub z bagażnika??
  • Poziom 11  
    Mam taki problem ze w sharanie padla mi centralka no i kupilem druga ale zwykla i po podlaczeniu aby zamknac zamki albo otworzyc musze nacisnac 5 razy przycisk.
  • Poziom 27  
    Sprawdx kostki dochodzące do sterownika pod konsolom kierownicy.
  • Poziom 33  
    w sharanie ten objaw to z reguły zawsze uwalenie modułu komfortu
  • Poziom 11  
    Ale chodzi o to ze ja wywalilem wszystko co seryjne a zostawilem tylko silowniki w drzwiach. No i centralka ktora kupilem daje za krotki impuls i chce do wydluzyc aby tylko raz nacisnac i zeby sie zamknely zamki a nie 5 razy naciskac przycisk. I jest to ford galaxy:))
  • Poziom 9  
    Wymień elki w centralce na inne o większej pojemności
    lub wymieńcentrlkę na inną / z dłuższym czasem zamykania 3s /.
  • Poziom 16  
    witam mialem podobny przypadek w sharanie z 98roku niezamykaly sie chyba 3 drzwi w moim przypadku padly silowniki a dokladnie krancowki w silownikach po zdjeciu boczkow okazalo sie ze silowniki sa made in ford delikatna przerobka i dziala
  • Poziom 11  
    I jak to naprawiles ??? Co wymienic w centralce ???
  • Poziom 11  
    I naprawde nikt nie wie jak to zrobicx zeby wydluzyc ten impuls ????
  • Użytkownik usunął konto