Przy drukowaniu zaczyna drukować i w połowie zatrzymuje się kartka w drukarce. Rozbierałem ją powieszchownie wyczyściłem droge papieru ale to nic nie dało. Nie rozbierałem i nie czyściłem jeszcze pieca. Drukarka jest jeszcze na gwarancji więc nie chce za mocno grzebać. Co może być przyczyną takiego stanu? Tonery były wymieniane także można je wykluczyć.
Kartka wychodzi z drukarki do połowy
Kartka wychodzi z drukarki do połowy