Czy mógł by mi ktoś wytłumaczyć co to za głośniki, czym się różnią od zwykłych wysokotonowych, bo zauważyłem że można je dostać już od 5 zł. Czy można je podpiąć normalnie do wzmaka czy trzeba coś tam podrodze. Doczego tego typu głośniki są stosowane.
Z góry dziękuje za odpowiedzi
Pozdrawiam wszystkich konstruktorów
Z góry dziękuje za odpowiedzi
Pozdrawiam wszystkich konstruktorów