Witam
Od jakiegoś czasu mam restarty komputera, pierwszą czynnością było przeskanowanie systemu antywirem i innymi programami do usuwania złośliwego oprogramowania, ale nie pomogło. Sprawdzałem temperature-też w porządku. Aż pewnego razu w EVERESCIE zwróciło moją uwagę brak jednego slotu dim pod który podpieta jest pamięć, choć nadal pokazuje, że ma 1024 (2x 256, 1x512). Postanowiłem pozamieniać pamięci w slotach i nadal nie pokazuje tego jednego np. raz jest DIMM 1, DIMM 3, po przełożeniu DIMM 1 i DIMM 2 itd. Nie pokazuje tej jednej kości. Postanowiłem więc usunąć tą której nie pokazuje i komputer niechciał sie uruchomić i tak pokolei sprawdzałem tak każdą kość i bez zmian, wyskakuje niebieski ekran Dopiero po włożeniu wszystkich trzech kości można uruchomić go ale problem nie znika tzn pokazuje, że kosci są tylko w dwóch dimach co powinno dać ilość pamięci 768 ale on pokazuje że jest faktyczne 1024. Athlon 2000+, ASUS A7V8X-X, 1024 MB RAM. Proszę o pomoc w rozwiązaniui mojego problemu.
Od jakiegoś czasu mam restarty komputera, pierwszą czynnością było przeskanowanie systemu antywirem i innymi programami do usuwania złośliwego oprogramowania, ale nie pomogło. Sprawdzałem temperature-też w porządku. Aż pewnego razu w EVERESCIE zwróciło moją uwagę brak jednego slotu dim pod który podpieta jest pamięć, choć nadal pokazuje, że ma 1024 (2x 256, 1x512). Postanowiłem pozamieniać pamięci w slotach i nadal nie pokazuje tego jednego np. raz jest DIMM 1, DIMM 3, po przełożeniu DIMM 1 i DIMM 2 itd. Nie pokazuje tej jednej kości. Postanowiłem więc usunąć tą której nie pokazuje i komputer niechciał sie uruchomić i tak pokolei sprawdzałem tak każdą kość i bez zmian, wyskakuje niebieski ekran Dopiero po włożeniu wszystkich trzech kości można uruchomić go ale problem nie znika tzn pokazuje, że kosci są tylko w dwóch dimach co powinno dać ilość pamięci 768 ale on pokazuje że jest faktyczne 1024. Athlon 2000+, ASUS A7V8X-X, 1024 MB RAM. Proszę o pomoc w rozwiązaniui mojego problemu.